Kancelář Luční Chvojno 28, 403 34 Velké Chvojno | +420 475 223 645 | 602 409 695 |

Reference

   Firma m.c.COPY SERVIS v.o.s. je zapsána do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl A, vložka 6600
výpis z obchodního rejstříku

Reference o firmě:

   Naše firma m.c.COPY SERVIS v.o.s. v Ústí nad Labem se od svého vzniku (1996) zabývá prodejem a servisem kopírovacích strojů Konica Minolta ,Develop ,Canon, HP a dalších běžných značek včetně dodávek spotřebního materiálu a náhradních dílů na tyto stroje s tím, že největší důraz klademe na servisní činnost. 

   Svou činnost jsme od roku 2002 rozšířili o prodej a servis tiskáren zn. Konica Minolta, faxů zn. Panasonic a Brother, a o připojování naší digitální techniky do Vašich počítačových sítí. Rovněž jsme rozšířili sortiment o prodej skartovacích strojů všech tříd výrobce HSM. 

   Od r. 2005 jsme rozšířili naší činnost o servis a prodej výpočetní techniky.

   Od r. 2006 jsme smluvními partnery velkoskladu SWS a tím jsme rozšířili sortiment o veškerou kancelářskou techniku, spotřební elektroniku a software.

   V r.   2007 jsme se stali partnery REMA Systemu - zpětný odběr elektrozařízení.

   Od r. 2008 poskytujeme našim zákazníkům na zakoupenou techniku možnost pronájmu, splátkového prodeje i leasingu.

   Nepatříme co do množství zaměstnanců mezi velké firmy, ale o to více se snažíme o co možná největší efektivitu a operativnost naší činnosti. Naším cílem je, aby každému zákazníkovi bylo vyhověno dle jeho specifických požadavků v co nejkratším možném termínu a za přijatelnou cenu.

   Po letech kvalitní servisní péče o zákazníky a na základě prověřených znalostí a dovedností, jsme jako dealeři výrobků Konica Minolta získali certifikát PROFI PARTNER. Stali jsme se i držitelem certifikátu ACER POINT,  distributory antivirového systému ESET  a partnerem skupiny HP.